Pracodawcy Wydarzenia

Znajdź pracę na Food Truck Fest Vol. 3

Łączymy przyjemne z pożytecznym. Podczas trzeciej edycji food trucków zapraszamy do rozmów z pracodawcami, które mogą zmienić przebieg Twojej kariery zawodowej.

Podczas konferencji prasowej, dotyczącej zbliżających się Food Trucków, Łukasz Rut z Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej zachęcał do odwiedzania strefy Nowej Pracy, gdzie na wszystkich gości czekać będą pracodawcy z nowosolskiej strefy. Będzie to okazja do rozmów o rynku pracy, firmach działających w Nowej Soli, a osoby, myślące o zmianie swojej kariery zawodowej, będą mogły zostawić swoje CV.

Nasza czerwcowa obecność skończyła się sukcesem – Mówi przedstawiciel OPZL. Było wiele interesujących rozmów odnośnie konkretnych ofert pracy. Wiem, że wielu kandydatów spotkało się później z pracodawcami podczas rozmów rekrutacyjnych. Stąd wola przedsiębiorców, by ponownie pojawić się na festiwalu food trucków. Podobnie, jak za pierwszym razem, chcemy zrobić strefę. Chcemy również częstować ludzi bezpłatną lemoniadą. Właściwie warunek jest taki sam, jak za pierwszym razem: chcesz lemoniadę, to weź ulotkę i z nami porozmawiaj. Akcję Nową Pracę tworzy pięć nowosolskich firm: JOST, Mazel, Alumetal, Nord.

Zlot ciężarówek odbędzie się w najbliższy weekend 26 i 27 sierpnia 2017 r. w godzinach 12:00 – 20:00. O tym, czego możemy się spodziewać podczas tej edycji, mówił Bartosz Benewiat z firmy Reprezentuj.com, organizator wydarzenia:

Ciekawostką w tej edycji jest to, że zebraliśmy wszystkie wozy, które zebrały najfajniejsze opinie. Plus dorzuciliśmy nowości, których jeszcze nie było. Jest dużo kuchni tajskiej, jest nowa pizza, są wynalazki z Krakowa, których jeszcze nie próbowaliśmy. Dla tych, które nie jedzą mięsa, przyjadą pierożki na parze. Naprawdę będzie co wybierać i jeść. Przez dwa dni możemy wybierać i wracać na plac Bohaterów, bo chcemy uruchomić deptak, żeby wszyscy funkcjonowali w centrum Zielonej Góry. 

Jak zawsze, imprezie towarzyszyć będzie również oprawa muzyczna, którą zapewni zielonogórski klub One Love. O godzinie 20:00 klub zaprasza do siebie na after party. O 21:00 zagra DJ Def z Warszawy. Panie do godziny 22:00 wchodzą za darmo.

Przypomnijmy listę food trucków, które odwiedzą Zieloną Górę:

American Food Truck – burgery – Warszawa
Tentego food & drinks – gofery – Wrocław
PANCZO – texmex – Wrocław
Naleśniki z Bryki – naleśniki – Gdańsk
Najlepsze Frytki w Mieście – frytki – Katowice
Shakewave – szejki – Wrocław
Happy Little Truck – pizza – Wrocław
Le Le street food Truck – pulled pork – Zielona Góra
Pasibus – burgery – Wrocław
Taho Café – kawa – Wrocław
The Dumplings food truck – pierożki na parze – Warszawa
POT SPOT Foodtruck – curry, chilli, gulasze i zupy – Warszawa
Miseczka C – kuchnia tajska – Wrocław
TOSTruck- wgryź się – tosty – Wrocław
Świder Food Truck – kuchnia żydowska z Otwocka
Glaviče – bułka w kształcie stożka – Kraków
Kurtosze Pyszne Ciasta Kominowe – kurtosze – Zielona Góra
Street Menu – hiszpańskie empanady – Łódź
Łeb na Karku – buła na parze – Zielona Góra
Letni Kredens – pastrami, corned beef – Leszno
zapieksownia – zapiekanki – Gliwice

 

Czekamy na Was! Do zobaczenia 🙂


Tagi
Czytaj więcej