Aktualność Pracodawcy

Znajdź pracę w Nowej Soli. Najnowsze oferty.

Praca w Nowej Soli

Raporty z rynku pracy 2021 firmy Element pokazuje, że w sierpniu 2020 roku na portalach rekrutacyjnych pojawiło się znacznie mniej ofert pracy niż rok wcześniej. Na szczęście na portalu Nowa Praca zawsze znajdziesz najświeższe oferty pracy z Nowej Soli – niezależnie od miesiąca! Jeśli końcówka wakacji to dla Ciebie idealny moment na poszukiwanie nowej pracy, zobacz które firmy z nowosolskiej strefy przemysłowej właśnie rekrutują i znajdź miejsce dla siebie.

Lantmännen Unibake

Lantmännen Unibake to jedna z największych grup piekarniczych w Europie. Nasz zakład produkcyjny w Nowej Soli, wyposażony w linie produkcyjne o wysoko zaawansowanej technologii, jest jedną z największych i najnowocześniejszych piekarni w Europie.

 • Specjalista ds. zapewnienia jakości

Na stanowisko specjalisty ds. zapewnienia jakości poszukujemy osoby z wyższym wykształceniem oraz minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Do obowiązków specjalisty ds. zapewnienia jakości należeć będzie między innymi nadzór nad dokumentacją systemu zapewnienia jakości i weryfikacja jej stosowania przez odpowiednie zespoły.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik produkcji

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za wytwarzanie ciast zgodnie z recepturami oraz planami produkcyjnymi, pakowanie wyrobu gotowego, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i instalacji pomocniczych, dbałość o ich stan techniczny i higieniczny. Wymagana książeczka sanepidowska.

Zobacz ofertę >> 

 • Operator maszyn

Na stanowisko operatora maszyn poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych, ich przezbrojenia oraz monitorowania ich pracy. Do obowiązków operatora maszyn należeć będzie monitorowanie prawidłowość przebiegu procesu produkcyjnego, dokonywanie niezbędnych zmian czy regulacji w trakcie jego trwania.

Zobacz ofertę >>


JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Pracownik produkcji – monter, lakiernik, pracownik działu obróbki powierzchiowej

Sprawdź najnowszą ofertę pracy od JOST Polska. Do nowosolskiego zakładu poszukiwani są monterzy, lakiernicy i pracownicy działu obróbki powierzchniowej. Monter zajmuje się montażem części sprzęgów siodłowych zgodnie ze zleceniem i instrukcją pracy, przy pomocy narzędzi ręcznych, kluczy pneumatycznych i elektrycznych. Lakiernik zajmuje się lakierowaniem części produkcyjnych metodą proszkową oraz na mokro, zgodnie ze zleceniem i instrukcją pracy. Do obowiązków pracownika działu obróbki powierzchniowej należy przygotowanie częśći produktowych do malowania.

Zobacz ofertę >>

 • Spawacz

Trwa rekrutacja na stanowisko spawacz w nowosolskim zakładzie JOST Polska. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie realizowanie przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i instrukcją pracy oraz realizowanie działań korygujących w razie wystąpienia odchyleń.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk/Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Obowiązki na tym stanowisku to dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń, a także prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów. JOST Polska szuka osoby z min. dwuletnim doświadczeniem w pracy w dziale Utrzymania Ruchu.

Zobacz ofertę >> 

 • Operator maszyn

Do zadań na stanowisku należeć będzie obsługa robotów spawalniczych oraz terminowa realizacja zadań zleconych przez przełożonego. Mile widziane doświadczenie w obsludze robotów spawalniczych.

Zobacz ofertę >>

 • Operator wózka widłowego

Osoba aplikująca na to stanowisko powinna posiadać uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (II WJO, UDT). Mile widziane jest także doświadczenie w pracy oraz uprawnienia do obsługi suwnic lub żurawi.

Zobacz ofertę >>


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Specjalista ds. optymalizacji produkcji (Nowa Sól)

Firma szuka do swojego zakładu specjalisty ds. optymalizacji produkcji, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów wdrożeniowych i optymalizacyjnych. Wymagane wykształcenie wyższe oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zobacz ofertę >> 

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo (Nowa Sól)

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter/pakowacz (Nowa Sól)

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>


 

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Ślusarz – mechanik

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie optymalnej dyspozycyjności maszyn i urządzeń a także naprawa, konserwacja marzyn, narzędzi oraz urządzeń produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>

 • Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał nadzór nad przestrzeganiem wymagań prawa w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska oraz wynikających z norm 18001 i 45001. Firma szuka osoby z minimum dwuletnim doświadczeniem w dziale BHP w firmie produkcyjnej.

Zobacz ofertę >>


Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >>

 • Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

 • Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik budowy do spraw elektrycznych / Niemcy

Przedsiębiorstwo poszukuje kierowników budów dla projektów w Niemczech. Możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w ramach własnej działalności gospodarczej. Do zdań na tym stanowisku należeć będzie realizacja projektów instalacji elektrycznych oraz organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów.

Zobacz ofertę >>

 • Brygadzista robót elektrycznych / Niemcy

Firma poszukuje brygadzistów budów dla projektów w Niemczech. Możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach własnej działalności gospodarczej. Obowiązki na tym stanowisku obejmują rozliczanie wykonywanych prac, ewidencję czasu pracy oraz montaż instalacji elektrycznych. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Zobacz ofertę >>

 • Samodzielny elektryk / Niemcy

Firma MAZEL S.A. zleci wykonywanie prac elektrycznych w Niemczech osobom z własną działalnością gospodarczą. Praca polega na montażu instalacji elektrycznych, tras kablowych, układaniu kabli, oraz podłączeń. Konieczne doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej,

Zobacz ofertę >>


Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz trzy opcje:

 1. Kliknij na przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Wyślij CV na adres kontakt@nowapraca.info z zaznaczeniem, która oferta pracy Cię interesuje. Jeśli chcesz, by Twoje CV trafiło do wszystkich rekrutujących firm – nie informuj o konkretnym stanowisku, warto jednak w tej sytuacji zaznaczyć w mailu jakie masz umiejętności i doświadczenie.
 3. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej