Aktualność Pracodawcy

Znamy zwycięzców III edycji Turnieju Kręglowego Nowej Pracy!

Czy firmie JOST udało się obronić tytuł mistrza Turnieju Kręglowego Nowej Pracy? Odpowiedź w artykule!

Kolejny Turniej Kręglowy za nami!

25 listopada udało nam się rozegrać III edycję Turnieju Kręglowego Nowej Pracy. Pięć drużyn reprezentujących firmy Alumetal, Mazel, NORD Napędy, Nowavent i JOST Polska rywalizowało ze sobą o tytuł mistrza. Z tajnych źródeł wiemy, że ciężko trenowali, by wypaść w konkursie jak najlepiej. Kilku partnerów zorganizowało wcześniej swoje wewnątrzzakładowe turnieje, by wyłonić najlepszych i najzdolniejszych graczy.

Celem turnieju była oczywiście wspólna integracja! Rzadko mamy okazję spotykać się w tak dużym i różnorodnym gronie. Tym bardziej cieszymy się, że nasze rozgrywki wróciły po pandemicznej przerwie. Sportowe emocje udzieliły się wszystkim zawodnikom i naszej skromnej publiczności.


Przeczytaj również: II Turniej w Kręgle pracowników Nowej Pracy 2019


Niekwestionowani mistrzowie

Trzecia edycja Turnieju Kręglowego Nowej Pracy nie przyniosła niespodzianki. Po raz trzeci mistrzami zawodów została drużyna pracowników JOST Polska! Na ich ręce składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania — pięknie oglądało się Waszą grę! Zdecydowanie czarnym koniem turnieju okazała się drużyna NORD Napędy. Chociaż wytrwale gonili wynik chłopaków z JOST, w ostateczności musieli uznać ich wyższość. Na trzecim miejscu podium uplasowała się ekipa naszego nowego partnera Nowej Pracy – Nowavent.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnej edycji!


Tagi
Czytaj więcej