Aktualność Miasto Pracodawcy

Zobaczcie, jak było podczas IV Nowosolskich Targów Pracy i Edukacji [ZDJĘCIA]

Dziś w Hali Sportowej CKZiU „Elektryk” odbyły się Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji. To wydarzenie przyciągnęło sporą rzeszę zainteresowanych pracą w okolicznych firmach.

Nowosolskie targi pracy są idealną okazją, aby w jednym miejscu skupić najważniejsze firmy z miasta i strefy. Od dawna Strefa Nowa Sól bardzo prężnie się rozwija, a funkcjonujące w niej firmy szukają pracowników. Z pewnością znajdziemy tu najbardziej aktualne oferty pracy w Nowej Soli czy oferty pracy z Zielonej Góry. Targi to również szansa dla szkół i uczelni, aby zachęcić ich do wstąpienia w ich szeregi. Tego typu wydarzenia są idealną okazją, aby na żywo i bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami lokalnych firm, pracownikami, wykładowcami, nauczycielami i zadania im wielu pytań odnośnie instytucji i przedsiębiorstw.

Firmy uczestniczące w inicjatywie Nowa Praca zachęcały do składania CV

IV Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji

Odwiedzający targi mogli poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać o warunkach i zostawić swoje CV. Nie zabrakło stoisk firm uczestniczących w inicjatywie Nowa Praca – JOST, Nord, Alumetal i Mazel. Również dla nich targi to idealna okazja, aby poznać rynek pracowniczy i zachęcić kandydatów do rekrutacji. Dzięki takim spotkaniom mogą porozmawiać z młodymi ludźmi, którzy dopiero szukają swojego miejsca zawodowego, ale także ze specjalistami i doświadczonymi pracownikami.

Podczas targów nie zabrakło akcentu Nowej Pracy. Odwiedzający halę sportową „Elektryka” mogli usiąść w specjalnej strefie, odpocząć, porozmawiać na różne tematy i przejrzeć ulotki miejscowych firm.

Przeczytaj również:

>> 10 wyzwań na 10-lecie Jost Polska
>> Targi Pracy UZ


Tagi
Czytaj więcej